Wprowadzenie zmian na stronie www

Wprowadzenie zmian na stronie www jest kluczowe dla aktualiści Twojej witryny. Strona internetowa jest przydatna jeżeli wszystkie informację zawarte nie niej są aktualne. Usługa proponowana przez TwojAdmin obejmuje również aktualizację danych na stronie. Wprowadzimy wszystkie zmiany na stronie zgodnie z przesłanymi informacjami. Strony o dobrej, często aktualizowanej treści są znacznie chętniej odwiedzane przez internautów, warto więc co jakiś czas zlecić wprowadzenie aktualizacji danych na stronie. Aktualizacji mogę podlegać również zdjęcia, grafiki, wykresy czy inne pliki graficzne. Te rzeczy również możemy zaktualizować.

Wprowadzenie aktualizacji danych na stronie strony oparte o:

  •  język HTML + CSS;
  • język PHP;
  • CMS (Worpdress, Joomla, Drupal itd).

Aktualizacja stron HTML

Jeżeli nie posiadasz wystarczającej wiedzy, aby edytować stronę internetową napisaną w html’u to możesz zlecić administrowanie strony nam. Posiadamy szeroką wiedzę na temat stron html. Gwarantujemy bardzo szybką reakcję na zgłoszenie.

Aktualizacja stron wordpress

Jeżeli twoja strona lub blog działa na systemie cms WordPress to również możemy zająć się aktualizacją danych na stronie. Często posiadając stronę z systemem CMS nie wiemy, w którym miejscu dokonuje się aktualizacji treści. Czas poświęcony na zagłębianie się w system można spożytkować w inny sposób, a administrację powierzyć specjalistom.

 

Wprowadzenie zmian na stronie www

Zadbaj o bezpieczeństwo.
Zabezpiecz swoją stronę, sklep lub bloga. Skontakuj się z nami